کدام خواننده‌ها بیشترین کنسرت‌ها را در عید دارند

کورس کنسرت‌های نوروزی خواننده‌های پاپ کشورمان در نوروز ۱۳۹۷ داغ‌تر از سال‌های قبل برگزار می‌شود و بهنام بانی که به آقای سبیل در میان اهالی موسیقی معروف شده، بیشترین تعداد اجراهای ۱۳ روز عید را خواهد داشت.

کد خبر : 68345
تاریخ انتشار : یکشنبه 27 اسفند 1396 - 7:16

 

 

به گزارش پایگاه خبری “ججین  ، کنسرت‌های موسیقی پاپ کشورمان درست از همان روز اول فروردین با اجرای گروه هوروش بند آغاز خواهد شد.

کنسرت هوروش بند اول و دوم فروردین در مجموعه خلیج فارس جزیره کیش روی صحنه می‌رود و این گروه قرار است در هر شب، دو سانس برنامه را در ساعت‌های ۲۲ و ۲۳:۵۹ برگزار کند. قیمت بلیت‌های این اجراها نیز از ۸۰ تا ۱۶۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

Hoorosh_Band-20180306_105933-Gratomic.com_

در روز دوم فروردین نیز مازیار فلاحی کنسرتی را دو سانس ساعت‌های ۱۸ و ۲۱:۳۰ در تالار ابریشم فومن روی صحنه می‌برد. بلیت‌های این کنسرت نیز از ۶۰ تا ۱۱۰ هزار تومان قیمتگذاری شده است. این تنها روزی است که مازیار فلاحی طی ۱۳ روز نوروز ۹۷ به اجرای برنامه می‌پردازد.

مازیار+فلاحی

محسن یگانه نیز  ۴ اجرا را برای نوروز درنظر گرفته است. یگانه کنسرت‌های خود در سال ۱۳۹۷ را از روز دوم فروردین آغاز خواهد کرد. این خواننده روز ۲ فروردین به همراه گروه‌اش در سالن تله‌کابین رامسر از ساعت ۲۱ قیمت به اجرای برنامه می‌پردازد؛ قیمت‌ بلیت این کنسرت نیز از ۵۰ تا ۱۱۰ هزار تومان تعیین شده است.

یگانه ۷ فروردین نیز در سالن همایش‌های منطقه آزاد انزلی سه‌شنبه از ساعت ۲۱:۳۰ روی صحنه می‌رود. قیمت بلیت این اجرا  ۶۰ تا ۱۱۰ هزار تومان است. این خواننده ۹ فروردین نیز از ساعت ۲۳:۵۹ در سالن نمایشگاه بین‌المللی قشم کنسرتی را برگزار خواهد کرد. قیمت بلیت‌های این کنسرت هم از ۳۰ تا ۹۰ هزار تومان مشخص شده است. محسن یگانه همچنین ۱۰ فروردین از ساعت ۲۳:۵۹ در تالار شهر جزیره کیش به اجرای برنامه می‌پردازد.

کنسرت+موسیقی+محسن+یگانه

فرزاد فرزین نیز از ۳ فروردین فصل جدید کنسرت‌هایش را آغاز خواهد کرد. البته این خواننده در نوروز سال ۱۳۹۷ تنها یک کنسرت را تدارک دیده که طی آن از ساعت ۲۳:۵۹ در مجموعه آوای خلیج فارس جزیره کیش روی صحنه می‌رود. قیمت بلیت‌های این کنسرت نیز از ۸۰ تا ۱۶۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است.

کنسرت+موسیقی+فرزاد+فرزین

گروه پازل بند نیز از ۳ فروردین اجرهایش را آغاز می‌کند. این گروه ۳ فروردین از ساعت ۲۳:۵۹ در تالار شهر جزیره کیش روی صحنه می‌رود. در ادامه این گروه ۴ فروردین از ساعت ۱۹ در سالن شهید آوینی بندرعباس، ۶ فروردین از ساعت ۲۳:۵۹ در مجموعه آوای خلیج فارس جزیره کیش و ۵ فروردین از ساعت ۲۳:۵۹ در سالن نمایشگاه بین‌المللی قشم به اجرای برنامه می‌پردازد.

Puzzle-Band-Be-Saram-Zade

بهنام بانی نوروز ۹۷ را با ۵ اجرا تدارک دیده است که در میان خوانندگان پاپ داخل کشور بیشترین تعداد اجرا در همان ۱۳ روز اول محسوب می‌شود.

بانی ۳ فروردین از ساعت ۲۱ در سالن تله‌کابین رامسر کنسرت‌های خود را آغاز می‌کند. او در ادامه به انزلی خواهد رفت تا  ۶ فروردین از ساعت ۲۱:۳۰ کنسرتی را در سالن همایش‌های منطقه آزاد انزلی برگزار کند. بانی ۱۰ فروردین از ساعت ۲۳:۵۹ در سالن نمایشگاه بین‌المللی قشم و ۱۱ و ۱۳ فروردین نیز از ساعت ۲۳:۵۹ در تالار شهر جزیره کیش کنسرتش را برگزار می‌کند.

behnambani-org-1

گروه سون نیز اجراهایش را از ۴ فروردین آغاز می‌کند؛ این گروه ۴ فروردین کنسرتی را از ساعت ۲۳:۵۹ در تالار شهر جزیره کیش روی صحنه می‌برد؛ قیمت بلیت‌های این اجرا نیز از ۷۰ تا ۱۴۰ هزار تومان تعیین شده است.

81

حامد همایون و گروه‌اش نیز که سال قبل بیشترین تعداد کنسرت را در ایران برگزار کرده برای نوروز ۹۷ تنها ۲ اجرا را درنظر گرفته است. این خواننده موسیقی پاپ برنامه‌اش را از ۴ فروردین آغاز می‌کند. این خواننده موسیقی پاپ ۴ و ۱۰ فروردین از ساعت ۲۱ در سالن تله‌کابین رامسر دور جدید اجراهایش را آغاز می‌کند. قیمت بلیت‌های این اجراها نیز از ۵۰ تا ۱۱۰ تعیین شده است.

30

امید حاجیلی نیز از ۴ فروردین کنسرت‌هایش را از قشم آغاز می‌کند؛ به این ترتیب حاجیلی و گروه‌اش ۴ فروردین از ساعت ۲۳:۵۹ در سالن نمایشگاه بین‌المللی قشم به ارجرای برنامه می‌پردازند. همچنین ۶ فروردین از ساعت ۲۳:۵۹ در تالار شهر جزیره کیش و ۸ فروردین از ساعت ۲۱ در سالن تله‌کابین رامسر روی صحنه می‌رود.

omid_hajili-20180225_095456-Gratomic.com_

سیروان خسروی نیز از ۵ فروردین کنسرت‌های نوروزی‌اش را از رامسر آغاز می‌کند. به این ترتیب سیروان خسروی و گروه‌اش ۵ فروردین از ساعت ۲۱ در سالن تله‌کابین رامسر قیمت روی صحنه می‌روند. همچنین ۸ فروردین در سالن‌همایش‌های منطقه آزاد انزلی از ساعت ۲۱:۳۰ به ارجیا برنامه می‌پردازد.

سیروان+خسروی

احسان خواجه امیری نیز برای نوروز ۴ اجرا را در نظر گرفته که از ۵ فروردین آغاز می‌شود. خواجه امیری و گروه‌اش ۵ فروردین در دو سانس ساعت‌های ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در تالار مجلل شهر رشت روی صحنه می‌رود. همچنین ۷ فروردین از ساعت ۲۳:۵۹ در مجموعه آوای موج خلیج فارس جزیره کیش و ۹ فروردین از ساعت ۲۱ در سالن تله‌کابین رامسر روی صحنه می‌رود.

27018

محمد علیزاده و گروه‌اش در نوروز پیش‌رو تنها دو اجرا را در رامسر تدارک دیده است. به این ترتیب کنسرت محمد علیزاده ۶ و ۱۱ فروردین از ساعت ۲۱ در سالن تله‌کابین رامسر برگزار می‌شود.

محمد+علیزاده

ماکان بند ۳ اجرا را در نوروز ۹۷ روی صحنه می‌برد. این گروه ۷ فروردین از ساعت ۲۳:۵۹ در تالار شهر جزیره کیش و ۱۱ و ۱۳ فروردین از ساعت ۲۳:۵۹ در مجموعه آوای خلیج فارس جزیره کیش به اجرای برنامه می‌پردازد.

2

به این ترتیب در ۱۳ روز اول سال ۱۳۹۷ در میان خوانندگان موسیقی پاپ، بهنام بانی با ۵ اجرا بیشترین تعداد کنسرت‌ها را به خود اختصاص داده است. همچنین احسان خواجه امیری، محسن یگانه، پازل بند و هوروش بند هرکدام با ۴ کنسرت، امید حاجیلی و ماکان بند هرکدام با ۳ کنسرت، سیروان خسروی و حامد همایون هرکدام با ۲ اجرا، و مازیار فلاحی، محمد علیزاده، گروه سون و فرزاد فرزین هرکدام با یک اجرا از نظر تعداد کنسرت‌های نوروزی در رده‌های بعدی قرار دارند.

 

 

 

  

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.