هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال/ جنگ نایب قهرمانی به مشهد رسید

هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال از روز پنجشنبه آغاز خواهد شد.

کد خبر : 119891
تاریخ انتشار : چهارشنبه 15 مرداد 1399 - 11:08

 

به گزارش پایگاه خبری “ججین” به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال با برگزاری ۸ دیدار در روز‌های پنجشنبه، جمعه و دوشنبه هفته آینده پیگیری می‌شود.

پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده است. همچنین در هفته‌های پایانی لیگ، رقابت بین تیم‌های بالای جدول برای کسب سهمیه آسیایی است و تیم‌های پایین جدول هم به دنبال سقوط نکردن به دسته پایین‌تر هستند.

شهر خودرو- استقلال/ پنجشنبه ساعت ۲۰

تیم فوتبال شهر خودرو هفته گذشته با تساوی برابر تیم صنعت نفت آبادان از کورس رقابت با مدعیان کسب سهمیه آسیایی عقب ماند.

جنگ نایب قهرمانی به مشهد رسید/ جام قهرمانی بالای سر سرخ‌ها می‌رود

این تیم مشهدی قصد دارد با پیروزی برابر استقلال جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهد تا همچنان در رقابت با مدعیان کسب سهمیه آسیایی باقی بماند، اما این تیم کار سختی برابر آبی پوشان پایتخت دارد.

در آن طرف، تیم فوتبال استقلال هفته گذشته در یک بازی جنجالی و پرحاشیه برابر سپاهان توانست ۳ امتیاز با ارزش این دیدار را کسب کند و با ۴۸ امتیاز در رتبه دوم جدول رده بندی قرار گرفت.

آبی پوشان پایتخت قصد دارند با پیروزی برابر شاگردان بختیاری زاده روند رو به رشد خود را ادامه بدهند و یک گام به کسب سهمیه آسیایی نزدیک‌تر شوند.

جدال مجیدی و بختیاری زاده مربیان استقلالی در این بازی جذاب و دیدنی است.

همچنین  تیم‌های استقلال و شهر خودرو به دنبال کسب سهمیه آسیایی هستند به همین علت آن‌ها به ۳ امتیاز این بازی نیاز مبرم دارند و باید دید کدامیک به هدف خود می‌رسند.

آرش رضاوند بازیکن استقلال به علت محرومیت قادر به همراهی تیمش در این بازی نیست.

موعود بنیادی فر به همراه حسن ظهیری، سعید قاسمی و حسین زیاری قضاوت این دیدار را برعهده دارند. حسین نجاتی ناظر این بازی است.

جنگ نایب قهرمانی به مشهد رسید/ جام قهرمانی بالای سر سرخ‌ها می‌رود

سپاهان- نساجی مازندران/ پنجشنبه ساعت ۲۰:۳۰

زرد پوشان اصفهانی هفته گذشته در یک بازی حساس و مهم برابر استقلال شکست خوردند و با ۴۵ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند.

سپاهانی‌ها معتقدند که اشتباهات داوری باعث باخت آن‌ها برابر استقلال شده است و اعتراض خود را به فدراسیون فوتبال اعلام کردند.

به هر حال حاشیه‌های بازی استقلال و سپاهان همچنان ادامه دارد و مسئولان هر ۲ تیم علیه یکدیگر صحبت‌هایی مطرح کرده اند و باید دید اختلافاتشان چه زمانی به پایان می‌رسد.

علاوه بر این امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان به علت حمله عصبی چند روز در بیمارستان بستری بود و پزشکان توصیه کردند که این مربی مدتی روی نیمکت فنی تیمش ننشیند.

همچنین باید دید پزشک معالج قلعه نویی اجازه فعالیت به این مربی را در بازی‌های باقی مانده سپاهان می‌دهد یا نه!

در آن طرف، تیم نساجی مازندران هفته گذشته توانست یک امتیاز از تیم قهرمان بگیرد و با ۳۳ امتیاز در جایگاه نهم قرار گرفت.

تیم نساجی مازندران با هدایت محمود فکری ۷ هفته شکست نخورده است و این تیم مازندرانی قصد دارد روند رو به رشد خود را برابر سپاهان هم ادامه بدهد، اما کار سختی در اصفهان پیش رو دارد.

امید نورافکن و شایان مصلح از سپاهان و محمد مهدی نظری از نساجی مازندران محرومان این بازی هستند.

محمد حسین زاهدی فربه همراه قهرمان نجفی، ولی کاووسی و علی ابراهیمی تیم داوری این بازی را تشکیل می‌دهند و علیرضا کهوری هم ناظر این بازی است.

جنگ نایب قهرمانی به مشهد رسید/ جام قهرمانی بالای سر سرخ‌ها می‌رود

پرسپولیس- ذوب آهن/ جمعه ساعت ۲۰:۳۰

تیم فوتبال پرسپولیس، قهرمان لیگ برتر هفته گذشته برابر نساجی مازندران به یک تساوی دست یافت.

شاگردان گل محمدی بعد از قهرمانی  به دنبال شکستن رکورد بیشترین امتیازات در لیگ برتر هستند و آن‌ها قصد دارند با برتری برابر ذوب آهن یک گام به رکورد شکنی نزدیک‌تر شوند.

البته باشگاه پرسپولیس این روز‌ها درگیر پرداخت طلب برانکو است و اگر این تیم تا ۱۶ مرداد ماه نتواند این پول را پرداخت کند با عواقب بدی مواجه می‌شود.

علاوه بر این قرار است در بازی روز جمعه، جام قهرمانی لیگ نوزدهم به تیم پرسپولیس داده شود و سرخپوشان پایتخت در غیاب هواداران خود باید جشن قهرمانی بگیرند.

در آن طرف، تیم فوتبال ذوب آهن وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارد و با ۲۶ امتیاز در جایگاه دوازدهم قرار دارد.

تیم ذوب آهن  باید ۳ امتیاز بازی با پرسپولیس بدست آورد تا رتبه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهد و از انتهای جدول رهایی یابد، ذوبی ها کار سختی در ورزشگاه آزادی پیش رو دارند.

همچنین جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن چند روز پیش از این تیم کنار رفت و جمشیدی به عنوان سرپرست این باشگاه انتخاب شد.

محمد نژاد مهدی بازیکن ذوب آهن به علت محرومیت قادر به همراهی تیمش در این بازی نیست.

کوپال ناظمی به همراه محمدرضا ابوالفضلی، علی میرزا بیگی و ایمان کهیش تیم داوری این بازی را تشکیل می‌دهند و بهرام مهر پیما ناظر این بازی است.

جنگ نایب قهرمانی به مشهد رسید/ جام قهرمانی بالای سر سرخ‌ها می‌رود

ماشین سازی- پارس جنوبی جم/ دوشنبه ساعت ۴۵ : ۱۹

تیم فوتبال ماشین سازی هفته گذشته با نتیجه یک برصفر برابر تیم سایپا شکست خورد و با ۲۷ امتیاز در جایگاه یازدهم قرار گرفت.

سبزپوشان تبریزی قصد دارند با پیروزی برابر تیم پارس جنوبی جم جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهند تا از منطقه خطر سقوط به لیگ دسته یک خارج شوند.

در آن طرف، تیم پارس جنوبی جم هفته گذشته در دربی جنوب برابر تیم شاهین بوشهر شکست خورد و با ۲۵ امتیاز در جایگاه چهاردهم قرار گرفت.

تیم پارس جنوبی جم برای ماندن در لیگ برتر نیاز به ۳ امتیاز این بازی دارد.

سید محمد خرم الحسینی بازیکن ماشین سازی به علت محرومیت قادر به همراهی تیمش در این بازی نیست.

رضا عادل به همراه علی اکبر عظیم پور، عسگر محمدی و کمیل غلامی قضاوت این بازی را برعهده دارند و حاتم بک پور ناظر این بازی است.

جنگ نایب قهرمانی به مشهد رسید/ جام قهرمانی بالای سر سرخ‌ها می‌رود

فولاد خوزستان- سایپا/ دوشنبه ساعت ۲۰:۳۰

تیم فولاد خوزستان بعد از برگزاری بازی معوقه خود روز دوشنبه به مصاف تیم سایپا می‌رود.

شاگردان نکونام قصد دارند برابر نارنجی پوشان سایپا به برتری دست یابند تا همچنان در کورس رقابت با مدعیان کسب سهمیه آسیایی باشند.

در آن طرف، تیم سایپا هفته گذشته با یک گل از سد تیم ماشین سازی عبور کرد و با ۲۷ امتیاز در جایگاه دهم قرار گرفت.

نارنجی پوشان در میانه جدول رده بندی حضور دارند و دغدغه‌ای برای سقوط به لیگ دسته یک ندارند به همین علت با خیال راحت به مصاف تیم فولاد خوزستان می‌روند

سید ابوالفضل جلائی بازیکن سایپا در این بازی محروم است.

سید رضا مهدوی به همراه آرمان اسعدی، حمید سبحانی و میثم حیدری تیم داوری این بازی را تشکیل می‌دهند و یدالله جهانبازی هم ناظر این بازی است.

جنگ نایب قهرمانی به مشهد رسید/ جام قهرمانی بالای سر سرخ‌ها می‌رود

شاهین شهرداری بوشهر- تراکتور / دوشنبه ساعت ۲۰:۳۰

تیم شاهین بوشهر هفته گذشته برابر تیم پارس جنوبی جم پیروز شد، اما همچنان این تیم جنوبی با ۲۱ امتیاز در قعر جدول حضور دارد.

تیم شاهین بوشهریکی از فانوس به دستان است و باید امتیازات کامل بازی‌های باقی مانده را بگیرد تا در صورت نتیجه نگرفتن تیم‌های پایین جدول شانس خود را برای ماندن در لیگ برتر افزایش بدهد.

در آن طرف، تیم فوتبال تراکتور با تساوی بدون گل  برابر تیم پیکان با ۴۶ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت و شانس این تیم تبریزی برای کسب سهمیه آسیایی کاهش یافت.

شاگردان الهامی قصد دارند با پیروزی برابر تیم ته جدولی شاهین بوشهر همچنان در کورس رقابت با مدعیان کسب سهمیه آسیایی بمانند.

مهدی سید علی به همراه محمد عطایی، امیر محمد داود زاده و پیمان فرخی مهر قضاوت این بازی را برعهده دارند و رسول فروغی هم ناظر این بازی است.

جنگ نایب قهرمانی به مشهد رسید/ جام قهرمانی بالای سر سرخ‌ها می‌رود

پیکان- صنعت نفت آبادان/ دوشنبه ساعت ۲۰:۳۰

تیم فوتبال پیکان هفته گذشته توانست با تساوی برابر تراکتور  یک امتیاز باارزش در تبریز بدست آورد، اما این تیم همچنان با ۲۴ امتیاز در جایگاه پانزدهم باقی ماند.

خودروسازان می‌توانند  با پیروزی برابر صنعت نفت آبادان رتبه خود را در جدول رده بندی افزایش بدهند به شرطی که رقیبان آن‌ها امتیاز نگیرند.

در آن طرف، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هفته گذشته  با تساوی برابر تیم شهر خودرو متوقف شد و با ۳۸ امتیاز در جایگاه هفتم قرار گرفت.

تیم صنعت نفت آبادان شانس کسب سهمیه آسیایی را دارد به همین علت این تیم آبادانی تلاش می‌کند  تا ۳ امتیاز این بازی را کسب کند و همچنان در کورس رقابت با حریفان خود  باقی بماند.

محمدرضا اکبریان، تورج عیوض محمدی، حمیدرضا کنعانی و احمد مرشدی تیم داوری این بازی را تشکیل می‌دهند و اسماعیل صفیری هم ناظر این بازی است.

جنگ نایب قهرمانی به مشهد رسید/ جام قهرمانی بالای سر سرخ‌ها می‌رود

نفت مسجد سلیمان- گل گهر سیرجان/ دوشنبه ساعت ۲۰:۳۰

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان هفته گذشته برابر تیم ذوب آهن به تساوی یک بر یک دست یافت و با ۳۴ امتیاز در جایگاه هشتم قرار گرفت.

این تیم جنوبی در میانه جدول قرار دارد و دغدغه‌ای برای سقوط به لیگ دسته یک ندارد و با خیالی راحت بازی‌های باقی مانده را انجام می‌دهد.

در آن طرف، تیم گل گهر سیرجان هفته گذشته برابر فولاد به تساوی بدون گل دست یافت و با ۲۶ امتیاز در جایگاه سیزدهم قرار گرفت.

تیم  گل گهر یکی از تیم‌های فانوس به دست است که به امتیازات کامل بازی‌های باقی مانده نیاز مبرم دارد تا شانس خود را برای ماندن در لیگ برتر افزایش بدهد.

علی بای به همراه علیرضا ایلدروم، سعید زیبا و محمدرضا تارخ قضاوت این بازی را برعهده دارند و حیدر شکور هم ناظر این بازی است.

 


 

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.