فیلم‌های تلویزیون در تعطیلات

در روزهای پایانی هفته فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی متفاوتی روی آنتن می‌رود.

کد خبر : 67955
تاریخ انتشار : پنجشنبه 24 اسفند 1396 - 6:20

 

 

به گزارش پایگاه خبری “ججین” ، فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «هملت»، «حصارها»، «جامانده»، «چند روز مانده به عید»، «محبوبه»، «برادران»، «کد منبع»، «حال خوب»، «نیزارهای بلند»، «دشمنان طبیعی»، «روزهای آخر اسفند»، «رسوایی ۲»، «رژیم طلایی»، «پیرمردها»، «لوپر»، «برادران باد»، «آفتاب بعد از بارون»، «کلاه تو کلاه»، «مولان»، «قصه‌های مجید»، «اتاق ستاره»، «معراجی‌ها»، «شغل ایتالیایی»، «فیزا»، «اون یکی‌ها»، «عکس‌های هالیس وود»، «چیزی برای از دست دادن نیست»، «ای رفیق» و «دکل» پنج‌شنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ اسفندماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.
*********************************
شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «هملت» به کارگردانی گریگوری کزینتسف، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: دانمارک ــ قرن پانزدهم: هملت، شاهزاده‌ی دانمارک، باشنیدنِ خبرِ مرگِ پدرش به کاخِ پادشاهی می‌آید و می‌بیند عمویش، کلادیوس، بر تخت نشسته و بدون کوچک‌ترین احترامی به آداب و رسوم، با مادرش، ملکه گرترود، ازدواج کرده‌ است. هملت از این اوضاع برمی‌آشوبد و بدگمان می‌شود. تا این‌که یک شب خواب می‌بیند: روحِ پدر به هملت می‌گوید کلادیوس او را از طریقِ چکاندنِ زهر در گوشش‌ به‌وقتِ خواب کشته ‌‌است و درخواستِ انتقام می‌کند. هملت قول می‌دهد از دستورِ او اطاعت کند.
*********************************
فیلم سینمایی «حصارها» به کارگردانی دنزل واشنگتن، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: در سال ۱۹۵۰ تروی مکسون با همسرش رز و پسرش کوری زندگی می‌کند. تروی در کنار بهترین دوستش جیم بونو به شغل رفتگری مشغول است. او که در جوانی نابغه بیسبال بوده به خاطر تبعیض نژادی حاکم بر آمریکا از رسیدن به آرزویش باز می ماند و نمی تواند وارد تیم بیسبال منطقه شود. این ماجرا سبب سرخوردگی شدید او میشود. حالا پسرش در دوران نوجوانی خود این امکان را دارد که وارد تیم بیسبال منطقه شود اما تروی نمی خواهد که کوری سرخوردگی های او را تجربه کند و با ورود کوری به تیم بیسبال مخالفت می کند. این موضوع سبب اختلاف و درگیری پدر و پسر می شود. کوری از پدرش می خواهد تا عینک بدبینی را برداشته و متوجه تغییر اوضاع شود اما تروی بر حرف خود پافشاری می کند. کوری خانه را ترک می کند و به ارتش می پیوندد و سال ها از خانه دور می شود. سالها بعد او به خانه بازمیگردد اما پدرش مرده است و خانواده خود را برای شرکت در مراسم سالگرد او خود را آماده می کنند.
در این فیلم، ویولا دیویس و استفان هندرسن هنرنمایی کرده‌اند.
*********************************
شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «جامانده» به کارگردانی بهروز شعیبی، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ‌‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: آقا حبیب که وضع مالی خوبی ندارد، به اتفاق خانواده‌اش عازم مجلس عروسی است. شعبده‌باز در مراسم عروسی، پسر کوچک حبیب را در کوزه‌های آرزوها می‌برد و غیب می‌کند پسر شیطنت می‌کند و ظاهر نمی‌شود و سر از جای دیگر یعنی آشپزخانه درمی‌آورد….
در این فیلم سینمایی، بابک حمیدیان، ژاله صامتی، مینو زاهدی و سیامک ادیب نقش‌آفرینی کرده‌اند.
*********************************
فیلم تلویزیونی «چند روز مانده به عید» به کارگردانی حسین سحرخیز، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: تاجری حریص به‌نام فروغی، با شرکت طرف قرارداد خود تسویه حساب نکرده و این موضوع باعث می‌شود که کارمندی به‌نام جواد از سور و ساط شب عید باقی بماند. راننده کامیونی به‌نام عزیز، به خاطر تازه تعمیر بودن موتور کامیونش به‌دنبال بار سبکی می‌باشد تا بتواند شب عیدش را مهیا کند. فروغی باری که نتوانسته تا آخرین لحظه بفروشد، به نشانی انبار جواد به عزیز می‌سپارد….
پویا امینی، کاظم افرندنیا و کیانوش گرامی بازیگران این فیلم هستند.
*********************************
فیلم تلویزیونی «محبوبه» به کارگردانی وحید نیک‌خواه، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
خلاصه داستان فیلم با بازی نادر سلیمانی، نگار نیک‌خواه و شبنم مقدمی در مورد شریفه دختر پانزده ساله باهوشی است که متوجه می‌شود ناپدری‌اش و قدرت قصد دارند در مقابل هشت نه میلیون تومان او را به پیرمردی پولدار واگذار کنند، شریفه می‌گریزد….
*********************************
فیلم سینمایی «برادران» به کارگردانی خاویر کولر، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
فیلم در مورد کشاورزان کشور سوئیس است که به دلیل شرایط بد اقتصادی ناچار به فروش فرزندان خود به افراد معلوم‌الحالی می‌شوند! جورجیو، یکی از همان بچه‌هاست که به این سرنوشت دچار شده؛ اما او برخلاف بچه‌های دیگر با ناملایمات و زورگویی‌ها مقابله می‌کند و با تشکیل گروهی از پسران نوجوان را که به برادران سیاه معروف هستند به مقابله با افراد شرور برمی‌خیزد….
فین هنگل و موریتز بلیبتریو بازیگران این فیلم هستند.
*********************************
فیلم سینمایی «کد منبع» به کارگردانی دانکن جونز، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم با بازی استجیک جیلنهال و میشل موناهن در رابطه با یک سرباز ارتشی در کالبد یک مرد ناشناس است که وقتی بیدار می‌شود؛ درمی‌یابد ماموریتش پیدا کردن بمب‌گذار قطار شیکاگو است…!
*********************************
شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «حال خوب» به کارگردانی مسعود شاه‌محمدی، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با نقش‌آفرینی سینا سعیدیان و نیلوفر شهیدی خواهید دید: پسری در آستانه عید نوروز تلاش دارد پدر پیرش را از سرای سالمندان به منزل بیاورد اما به‌دلیل دروغی که در خصوص ازدواج و تشکیل خانواده گفته، تلاش می‌کند تا با استفاده از بیماری آلزایمر پدرش این مساله را حل کند و پدرش را شب عید خوشحال کند….
*********************************
فیلم تلویزیونی «نیزارهای بلند» به کارگردانی محمدهادی نامور راد، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم مربوط به پدر یک شهید مفقودالاثر است به‌نام ماشاالله که شهید شدن پسر خود را باور ندارد و همچنان چشم انتظار وی می‌باشد. این پدر در ابتدا درگیر موضوعاتی با فرزند شهید مفقودالاثر خود است و اما در ادامه درگیری‌هایی با نوه خود صابر، یعنی فرزند شهید پیدا می‌کند. زیرا او تمام تلاش خود را می‌کند تا او را مثل پدرش تربیت کند….
سیامک اطلسی، زهرا سعیدی و ساقی زینتی بازیگران این فیلم هستند.
*********************************
فیلم سینمایی «دشمنان طبیعی» به کارگردانی پیتر هایمس، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه فیلم آمده است: هواپیمایی در منطقه مرزی ایالات متحده و کانادا و مکزیک در آب سقوط می‌کند. (در جزیره کینگزآیلند) این هواپیما متعلق به قاچاقچیان موادمخدر بوده است. به‌همین دلیل گروه قاچاقچیان وارد جزیره‌ای که هواپیما در نزدیکی آنجا در آب سقوط کرده است می‌شوند. این جزیره نگهبانی به‌نام هنری دارد که از ارتش جدا شده است و در این جزیره زندگی می‌کند….
*********************************
فیلم تلویزیونی «روزهای آخر اسفند» به کارگردانی بهروز شعیبی، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: در روزهای آخر اسفند هستیم همه سرشان گرم روزهای پایانی سال است ولی آدم‌های قصه ما کار مهمتری دارند. آنها درگیر گذشته‌هایشان هستند. عظیمی قصد دارد رابطه با دخترش را از نو بازسازی کند. سودابه می‌خواهد آدم بهتری شود. مستوفی می‌خواهد که از تنهایی‌اش بکاهد و بصیر سرایدار ساختمانی که قصه ما در آن می‌گذرد در سر سودای دیگری دارد….
در فیلم تلویزیونی «روزهای آخر اسفند» سعید پورصمیمی، سیما تیرانداز و علی دهکردی نقش‌آفرینی کرده‌اند.
*********************************
فیلم سینمایی «رسوایی ۲» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم با بازی اکبر عبدی و مهران رجبی در زمان آینده و در شهر خیالی رخ می‌دهد. شهری که مردمان آن در انجام گناه کوتاهی نمی‌کنند و در این وضعیت روحانی شهر اعلام می‌کند که به زودی در شهر زلزله خواهد آمد زیرا که گرفتار رذایل اخلاقی و اجتماعی شده‌اند. در پی هشدار حاج یوسف شایعه نزول عن قریب بلا و عذاب الهی آرامش مسئولین و مردم را به هم می.‌ریزد…
*********************************
فیلم سینمایی «رژیم طلایی» به کارگردانی رضا سبحانی، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۳۰: ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی مهدی هاشمی، امین حیایی و مریلا زارعی خواهید دید: آقا مهدی و پروین خانم سال‌هاست که ازدواج کرده‌اند اما پروین خانم هربار که باردار می‌شود فرزندش را از دست می‌دهد این‌بار هم برای بار هفتم این اتفاق می‌افتد بنابراین با اصرار مادر، آقا مهدی تصمیم به ازدواج مجدد می‌گیرد وقتی پروین خانم متوجه می‌شود مهریه‌اش را به اجرا می‌گذارد که طلا معادل وزن خودش و همسرش است….
*********************************
شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «پیرمردها» به کارگردانی والت بکر، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: دن مردی میانسال که با کمک دوستش یک شرکت بازرگانی را اداره می‌کند. زندگی راحت و بدون مسئولیتی را طی می‌کند تا اینکه همسر او که شش سال پیش از او طلاق گرفته، به‌همراه بچه‌هایشان برمی‌گردد و از او می‌خواهد برای مدتی از آنها نگهداری کند. حالا دن از دوست خود برای این‌کار کمک می‌خواهد؛ اما این دو دوست قدیمی هیچ تجربه‌ای در این زمینه ندارند….
در این فیلم سینمایی رابین ویلیامز و جان تراولتا نقش‌آفرینی کرده‌اند.
*********************************
فیلم سینمایی «لوپر» به کارگردانی ریان جانسون، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.
داستان فیلم لوپر به‌صورت موازی با بازی بروس ویلیس و امیلی بلانت در سال ۲۰۴۴ و ۲۰۷۴ اتفاق می‌افتد. زمانی که سفر در زمان برای انسان ممکن شده؛ ولی به‌دلیل سوءاستفاده‌های احتمالی در همان زمان، فعالیتی غیرقانونی به حساب می‌آید! در سال ۲۰۴۴ یک گروه تبهکار برای افرادی در آینده کار می‌کنند. در سال ۲۰۷۴ مسافرت در زمان ابداع شده، اما….
*********************************
شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «برادران باد» به کارگردانی جراردو الیوارس، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی جین رنو تلاش یک پسر جوان را برای نجات جان عقابی خواهیم دید که از لانه اش بیرون افتاده است…!
*********************************
شبکه شما

فیلم تلویزیونی «آفتاب بعد از بارون» به کارگردانی کامبیز کاشفی، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.
این فیلم تلویزیونی داستان سرمدی خلافکار سابق است که چند روز مانده به زایمان همسرش به جرم سرقت دستگیر می‌شود، همه شواهد علیه اوست، فیلم مداربسته از حضور سرمدی در سرقت حکایت می‌کند اما مدتی که او در بازداشت است باز هم سرقت‌هایی انجام می‌شود و سرمدی در تمام این سرقت‌ها حضور دارد!
در فیلم تلویزیونی «آفتاب بعد از بارون»، وحید محبوب‌بشری، فرج گل‌سفیدی و عارفه صفرزاده هنرنمایی کرده‌اند.
*********************************
فیلم تلویزیونی «کلاه تو کلاه» به کارگردانی حمید محمدی، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.
در این فیلم ونداد برای دریافت طلبش به اصفهان می‌رود و در آنجا با رشید دوست قدیمی‌اش ملاقات می‌کند و درگیر ماجراهایی می شود.
مهران رجبی، قدرت‌الله ایزدی، خشایار راد و زهره فوده در این فیلم تلویزیونی بازی کرده‌اند.
*********************************
شبکه امید

انیمیشن سینمایی «مولان» به کارگردانی تونی بنکرافت و باری کوک، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: مولان» یک دختر شجاع و اهل کشور چین است. در آن زمان به چین حمله شده و از جانب امپراطور یک فراخوان همگانی برای جنگ زده می‌شود. از هر خانواده‌ای یک نفر موظف است اعلام آمادگی کند. پدر مولان که سال‌ها قبل در یک نبرد دیگر صدمه دیده است قصد دارد مجدداً برای جنگ آماده شود. مولان می‌داند که پدر توانایی مبارزه را ندارد، بنابراین تصمیم می‌گیرد برای نجات پدر بیمارش از مرگ، مخفیانه خودش را به عنوان یک پسر در ارتش جا زده و به جای او وارد میدان شود.
*********************************
فیلم تلویزیونی «قصه‌های مجید» به کارگردانی کیومرث پوراحمد، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
داستان این مجموعه درباره‌ی پسر نوجوانی به‌نام مجید بوده که با مادربزرگش در شهر اصفهان زندگی می‌کند. ماجراهایی که در مدرسه و معاشرت‌های او با دوستان و آشنایانش برایش رخ می‌دهد داستان را شکل می‌دهد. پروین دخت‌یزدانیان، مهدی باقربیگی و محمدعلی میاندار بازیگران این فیلم هستند.
*********************************
شبکه افق

فیلم سینمایی «اتاق ستاره» به کارگردانی پیتر هیامز، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی مایکل داگلاس خواهید دید: در شهری اتفاقات و قتل‌های مشکوکی رخ می‌دهد و به دلیل رعایت نکردن قوانین از سوی پلیس قاتلین آزاد زندگی می‌کنند. در اتاق ستاره یک هیات داوری برای دادگاه تصمیم می‌گیرد که….
*********************************
فیلم سینمایی «معراجی‌ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: محمد جوانی است که شوق رفتن به جبهه را دارد اما با مخالفت‌های سرسختانه پدرش مواجه می‌شود و پدر برای رفتن او به جبهه شرط‌های عجیب و غریب می‌گذارد تا اینکه محمد شبانه از خانه فرار کرده و به جبهه می‌رود و پدر برای بازگرداندن او راهی منطقه می‌شود….
در این فیلم سینمایی، اکبر عبدی، مهران رجبی و پندار اکبری ایفای نقش کرده‌اند.
*********************************
شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «شغل ایتالیایی»، «فیزا» و «اون یکی‌ها» پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۱۱، ۱۷، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.
همراه با فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی در آخرین پنج شنبه و جمعه سال ۹۶
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «هملت»، «حصارها»، «جامانده»، «چند روز مانده به عید»، «محبوبه»، «برادران»، «کد منبع»، «حال خوب»، «نیزارهای بلند»، «دشمنان طبیعی»، «روزهای آخر اسفند»، «رسوایی ۲»، «رژیم طلایی»، «پیرمردها»، «لوپر»، «برادران باد»، «آفتاب بعد از بارون»، «کلاه تو کلاه»، «مولان»، «قصه‌های مجید»، «اتاق ستاره»، «معراجی‌ها»، «شغل ایتالیایی»، «فیزا»، «اون یکی‌ها»، «عکس‌های هالیس وود»، «چیزی برای از دست دادن نیست»، «ای رفیق» و «دکل» پنج‌شنبه و جمعه ۲۴ و ۲۵ اسفندماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.
*********************************
شبکه یک سیما

فیلم سینمایی «هملت» به کارگردانی گریگوری کزینتسف، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: دانمارک ــ قرن پانزدهم: هملت، شاهزاده‌ی دانمارک، باشنیدنِ خبرِ مرگِ پدرش به کاخِ پادشاهی می‌آید و می‌بیند عمویش، کلادیوس، بر تخت نشسته و بدون کوچک‌ترین احترامی به آداب و رسوم، با مادرش، ملکه گرترود، ازدواج کرده‌ است. هملت از این اوضاع برمی‌آشوبد و بدگمان می‌شود. تا این‌که یک شب خواب می‌بیند: روحِ پدر به هملت می‌گوید کلادیوس او را از طریقِ چکاندنِ زهر در گوشش‌ به‌وقتِ خواب کشته ‌‌است و درخواستِ انتقام می‌کند. هملت قول می‌دهد از دستورِ او اطاعت کند.
*********************************
فیلم سینمایی «حصارها» به کارگردانی دنزل واشنگتن، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: در سال ۱۹۵۰ تروی مکسون با همسرش رز و پسرش کوری زندگی می‌کند. تروی در کنار بهترین دوستش جیم بونو به شغل رفتگری مشغول است. او که در جوانی نابغه بیسبال بوده به خاطر تبعیض نژادی حاکم بر آمریکا از رسیدن به آرزویش باز می ماند و نمی تواند وارد تیم بیسبال منطقه شود. این ماجرا سبب سرخوردگی شدید او میشود. حالا پسرش در دوران نوجوانی خود این امکان را دارد که وارد تیم بیسبال منطقه شود اما تروی نمی خواهد که کوری سرخوردگی های او را تجربه کند و با ورود کوری به تیم بیسبال مخالفت می کند. این موضوع سبب اختلاف و درگیری پدر و پسر می شود. کوری از پدرش می خواهد تا عینک بدبینی را برداشته و متوجه تغییر اوضاع شود اما تروی بر حرف خود پافشاری می کند. کوری خانه را ترک می کند و به ارتش می پیوندد و سال ها از خانه دور می شود. سالها بعد او به خانه بازمیگردد اما پدرش مرده است و خانواده خود را برای شرکت در مراسم سالگرد او خود را آماده می کنند.
در این فیلم، ویولا دیویس و استفان هندرسن هنرنمایی کرده‌اند.
*********************************
شبکه دو سیما

فیلم تلویزیونی «جامانده» به کارگردانی بهروز شعیبی، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ‌‌۸ صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
خلاصه داستان فیلم از این قرار است که: آقا حبیب که وضع مالی خوبی ندارد، به اتفاق خانواده‌اش عازم مجلس عروسی است. شعبده‌باز در مراسم عروسی، پسر کوچک حبیب را در کوزه‌های آرزوها می‌برد و غیب می‌کند پسر شیطنت می‌کند و ظاهر نمی‌شود و سر از جای دیگر یعنی آشپزخانه درمی‌آورد….
در این فیلم سینمایی، بابک حمیدیان، ژاله صامتی، مینو زاهدی و سیامک ادیب نقش‌آفرینی کرده‌اند.
*********************************
فیلم تلویزیونی «چند روز مانده به عید» به کارگردانی حسین سحرخیز، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: تاجری حریص به‌نام فروغی، با شرکت طرف قرارداد خود تسویه حساب نکرده و این موضوع باعث می‌شود که کارمندی به‌نام جواد از سور و ساط شب عید باقی بماند. راننده کامیونی به‌نام عزیز، به خاطر تازه تعمیر بودن موتور کامیونش به‌دنبال بار سبکی می‌باشد تا بتواند شب عیدش را مهیا کند. فروغی باری که نتوانسته تا آخرین لحظه بفروشد، به نشانی انبار جواد به عزیز می‌سپارد….
پویا امینی، کاظم افرندنیا و کیانوش گرامی بازیگران این فیلم هستند.
*********************************
فیلم تلویزیونی «محبوبه» به کارگردانی وحید نیک‌خواه، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۸ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
خلاصه داستان فیلم با بازی نادر سلیمانی، نگار نیک‌خواه و شبنم مقدمی در مورد شریفه دختر پانزده ساله باهوشی است که متوجه می‌شود ناپدری‌اش و قدرت قصد دارند در مقابل هشت نه میلیون تومان او را به پیرمردی پولدار واگذار کنند، شریفه می‌گریزد….
*********************************
فیلم سینمایی «برادران» به کارگردانی خاویر کولر، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۷:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
فیلم در مورد کشاورزان کشور سوئیس است که به دلیل شرایط بد اقتصادی ناچار به فروش فرزندان خود به افراد معلوم‌الحالی می‌شوند! جورجیو، یکی از همان بچه‌هاست که به این سرنوشت دچار شده؛ اما او برخلاف بچه‌های دیگر با ناملایمات و زورگویی‌ها مقابله می‌کند و با تشکیل گروهی از پسران نوجوان را که به برادران سیاه معروف هستند به مقابله با افراد شرور برمی‌خیزد….
فین هنگل و موریتز بلیبتریو بازیگران این فیلم هستند.
*********************************
فیلم سینمایی «کد منبع» به کارگردانی دانکن جونز، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۲۳:۳۰ از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم با بازی استجیک جیلنهال و میشل موناهن در رابطه با یک سرباز ارتشی در کالبد یک مرد ناشناس است که وقتی بیدار می‌شود؛ درمی‌یابد ماموریتش پیدا کردن بمب‌گذار قطار شیکاگو است…!
*********************************
شبکه سه سیما

فیلم تلویزیونی «حال خوب» به کارگردانی مسعود شاه‌محمدی، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۱۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با نقش‌آفرینی سینا سعیدیان و نیلوفر شهیدی خواهید دید: پسری در آستانه عید نوروز تلاش دارد پدر پیرش را از سرای سالمندان به منزل بیاورد اما به‌دلیل دروغی که در خصوص ازدواج و تشکیل خانواده گفته، تلاش می‌کند تا با استفاده از بیماری آلزایمر پدرش این مساله را حل کند و پدرش را شب عید خوشحال کند….
*********************************
فیلم تلویزیونی «نیزارهای بلند» به کارگردانی محمدهادی نامور راد، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۱۶ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم مربوط به پدر یک شهید مفقودالاثر است به‌نام ماشاالله که شهید شدن پسر خود را باور ندارد و همچنان چشم انتظار وی می‌باشد. این پدر در ابتدا درگیر موضوعاتی با فرزند شهید مفقودالاثر خود است و اما در ادامه درگیری‌هایی با نوه خود صابر، یعنی فرزند شهید پیدا می‌کند. زیرا او تمام تلاش خود را می‌کند تا او را مثل پدرش تربیت کند….
سیامک اطلسی، زهرا سعیدی و ساقی زینتی بازیگران این فیلم هستند.
*********************************
فیلم سینمایی «دشمنان طبیعی» به کارگردانی پیتر هایمس، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۲۴ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه فیلم آمده است: هواپیمایی در منطقه مرزی ایالات متحده و کانادا و مکزیک در آب سقوط می‌کند. (در جزیره کینگزآیلند) این هواپیما متعلق به قاچاقچیان موادمخدر بوده است. به‌همین دلیل گروه قاچاقچیان وارد جزیره‌ای که هواپیما در نزدیکی آنجا در آب سقوط کرده است می‌شوند. این جزیره نگهبانی به‌نام هنری دارد که از ارتش جدا شده است و در این جزیره زندگی می‌کند….
*********************************
فیلم تلویزیونی «روزهای آخر اسفند» به کارگردانی بهروز شعیبی، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۰ به روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: در روزهای آخر اسفند هستیم همه سرشان گرم روزهای پایانی سال است ولی آدم‌های قصه ما کار مهمتری دارند. آنها درگیر گذشته‌هایشان هستند. عظیمی قصد دارد رابطه با دخترش را از نو بازسازی کند. سودابه می‌خواهد آدم بهتری شود. مستوفی می‌خواهد که از تنهایی‌اش بکاهد و بصیر سرایدار ساختمانی که قصه ما در آن می‌گذرد در سر سودای دیگری دارد….
در فیلم تلویزیونی «روزهای آخر اسفند» سعید پورصمیمی، سیما تیرانداز و علی دهکردی نقش‌آفرینی کرده‌اند.
*********************************
فیلم سینمایی «رسوایی ۲» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۴:۳۰ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم با بازی اکبر عبدی و مهران رجبی در زمان آینده و در شهر خیالی رخ می‌دهد. شهری که مردمان آن در انجام گناه کوتاهی نمی‌کنند و در این وضعیت روحانی شهر اعلام می‌کند که به زودی در شهر زلزله خواهد آمد زیرا که گرفتار رذایل اخلاقی و اجتماعی شده‌اند. در پی هشدار حاج یوسف شایعه نزول عن قریب بلا و عذاب الهی آرامش مسئولین و مردم را به هم می.‌ریزد…
*********************************
فیلم سینمایی «رژیم طلایی» به کارگردانی رضا سبحانی، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۳۰: ۱۹ از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی مهدی هاشمی، امین حیایی و مریلا زارعی خواهید دید: آقا مهدی و پروین خانم سال‌هاست که ازدواج کرده‌اند اما پروین خانم هربار که باردار می‌شود فرزندش را از دست می‌دهد این‌بار هم برای بار هفتم این اتفاق می‌افتد بنابراین با اصرار مادر، آقا مهدی تصمیم به ازدواج مجدد می‌گیرد وقتی پروین خانم متوجه می‌شود مهریه‌اش را به اجرا می‌گذارد که طلا معادل وزن خودش و همسرش است….
*********************************
شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی «پیرمردها» به کارگردانی والت بکر، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: دن مردی میانسال که با کمک دوستش یک شرکت بازرگانی را اداره می‌کند. زندگی راحت و بدون مسئولیتی را طی می‌کند تا اینکه همسر او که شش سال پیش از او طلاق گرفته، به‌همراه بچه‌هایشان برمی‌گردد و از او می‌خواهد برای مدتی از آنها نگهداری کند. حالا دن از دوست خود برای این‌کار کمک می‌خواهد؛ اما این دو دوست قدیمی هیچ تجربه‌ای در این زمینه ندارند….
در این فیلم سینمایی رابین ویلیامز و جان تراولتا نقش‌آفرینی کرده‌اند.
*********************************
فیلم سینمایی «لوپر» به کارگردانی ریان جانسون، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.
داستان فیلم لوپر به‌صورت موازی با بازی بروس ویلیس و امیلی بلانت در سال ۲۰۴۴ و ۲۰۷۴ اتفاق می‌افتد. زمانی که سفر در زمان برای انسان ممکن شده؛ ولی به‌دلیل سوءاستفاده‌های احتمالی در همان زمان، فعالیتی غیرقانونی به حساب می‌آید! در سال ۲۰۴۴ یک گروه تبهکار برای افرادی در آینده کار می‌کنند. در سال ۲۰۷۴ مسافرت در زمان ابداع شده، اما….
*********************************
شبکه پنج سیما

فیلم سینمایی «برادران باد» به کارگردانی جراردو الیوارس، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه پنج پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی جین رنو تلاش یک پسر جوان را برای نجات جان عقابی خواهیم دید که از لانه اش بیرون افتاده است…!
*********************************
شبکه شما

فیلم تلویزیونی «آفتاب بعد از بارون» به کارگردانی کامبیز کاشفی، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۲۴ از شبکه شما پخش خواهد شد.
این فیلم تلویزیونی داستان سرمدی خلافکار سابق است که چند روز مانده به زایمان همسرش به جرم سرقت دستگیر می‌شود، همه شواهد علیه اوست، فیلم مداربسته از حضور سرمدی در سرقت حکایت می‌کند اما مدتی که او در بازداشت است باز هم سرقت‌هایی انجام می‌شود و سرمدی در تمام این سرقت‌ها حضور دارد!
در فیلم تلویزیونی «آفتاب بعد از بارون»، وحید محبوب‌بشری، فرج گل‌سفیدی و عارفه صفرزاده هنرنمایی کرده‌اند.
*********************************
فیلم تلویزیونی «کلاه تو کلاه» به کارگردانی حمید محمدی، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما پخش خواهد شد.
در این فیلم ونداد برای دریافت طلبش به اصفهان می‌رود و در آنجا با رشید دوست قدیمی‌اش ملاقات می‌کند و درگیر ماجراهایی می شود.
مهران رجبی، قدرت‌الله ایزدی، خشایار راد و زهره فوده در این فیلم تلویزیونی بازی کرده‌اند.
*********************************
شبکه امید

انیمیشن سینمایی «مولان» به کارگردانی تونی بنکرافت و باری کوک، پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
در این انیمیشن خواهیم دید: مولان» یک دختر شجاع و اهل کشور چین است. در آن زمان به چین حمله شده و از جانب امپراطور یک فراخوان همگانی برای جنگ زده می‌شود. از هر خانواده‌ای یک نفر موظف است اعلام آمادگی کند. پدر مولان که سال‌ها قبل در یک نبرد دیگر صدمه دیده است قصد دارد مجدداً برای جنگ آماده شود. مولان می‌داند که پدر توانایی مبارزه را ندارد، بنابراین تصمیم می‌گیرد برای نجات پدر بیمارش از مرگ، مخفیانه خودش را به عنوان یک پسر در ارتش جا زده و به جای او وارد میدان شود.
*********************************
فیلم تلویزیونی «قصه‌های مجید» به کارگردانی کیومرث پوراحمد، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۸ از شبکه امید پخش خواهد شد.
داستان این مجموعه درباره‌ی پسر نوجوانی به‌نام مجید بوده که با مادربزرگش در شهر اصفهان زندگی می‌کند. ماجراهایی که در مدرسه و معاشرت‌های او با دوستان و آشنایانش برایش رخ می‌دهد داستان را شکل می‌دهد. پروین دخت‌یزدانیان، مهدی باقربیگی و محمدعلی میاندار بازیگران این فیلم هستند.
*********************************
شبکه افق

فیلم سینمایی «اتاق ستاره» به کارگردانی پیتر هیامز، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
در این فیلم با بازی مایکل داگلاس خواهید دید: در شهری اتفاقات و قتل‌های مشکوکی رخ می‌دهد و به دلیل رعایت نکردن قوانین از سوی پلیس قاتلین آزاد زندگی می‌کنند. در اتاق ستاره یک هیات داوری برای دادگاه تصمیم می‌گیرد که….
*********************************
فیلم سینمایی «معراجی‌ها» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی، جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۸:۳۰ از شبکه افق پخش خواهد شد.
در خلاصه داستان فیلم آمده است: محمد جوانی است که شوق رفتن به جبهه را دارد اما با مخالفت‌های سرسختانه پدرش مواجه می‌شود و پدر برای رفتن او به جبهه شرط‌های عجیب و غریب می‌گذارد تا اینکه محمد شبانه از خانه فرار کرده و به جبهه می‌رود و پدر برای بازگرداندن او راهی منطقه می‌شود….
در این فیلم سینمایی، اکبر عبدی، مهران رجبی و پندار اکبری ایفای نقش کرده‌اند.
*********************************
شبکه نمایش

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «شغل ایتالیایی»، «فیزا» و «اون یکی‌ها» پنج‌شنبه ۲۴ اسفندماه ساعت ۱۱، ۱۷، ۲۱ از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.
*********************************
فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «عکس‌های هالیس وود»، «چیزی برای از دست دادن نیست»، «ای رفیق» و «دکل» جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۱، ۱۵ ، ۱۷ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.
انتهای پیام /

فیلم‌های سینمایی ‌و تلویزیونی «عکس‌های هالیس وود»، «چیزی برای از دست دادن نیست»، «ای رفیق» و «دکل» جمعه ۲۵ اسفندماه ساعت ۱۱، ۱۵ ، ۱۷ و ۲۱ از شبکه نمایش پخش می‌شود.

 

 

 

  

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.