به گزارش پایگاه خبری “ججینبه نقل از خبرگزاری مهر، «همه بدون استثنا» رمانی از نویسنده و روزنامه‌نگار برجستۀ آمریکایی و برندۀ جایزۀ پولیتزر توسط نشر نون منتشر شد.

این رمان را که «مادرانه‌ترین تراژدی عصر ما» توصیف کرده‌اند با ترجمة سید سعید کلاتی و در قالب «منظومة داستان خارجی» نشرنون منتشر شده است.

«همه بدون استثنا» رمانی خلاقانه و نفس‌گیر از «آنا کوئیندلن» نویسنده و روزنامه‌نگار برجسته آمریکایی است  که سال‌ها در نیویورک تایمز ستون ثابت داشته است و بابت این ستون جایزۀ پولیتزر را از آن خود کرده است. در سال ۱۹۹۸ نیز از رمان شبه‌اتوبیوگرافیک او با نام یک چیز واقعی فیلمی با بازی مریل استریپ و رِنه زلوگر ساخته شد. تعداد زیادی از رمان‌های کوئیندلن حول محور مادر و به‌خصوص مادر خودش است که در چهل سالگی، درگذشت.

رمان «همه بدون استثنا» روایت سرگذشت یک خانوادۀ آمریکایی است که مادر خانواده، ماری بث، نقش کانونی و محوری در آن بازی می‌کند. در این رمان نفس‌گیر و زیبا پرتره‌ای فراموش‌ناشدنی از یک مادر، یک پدر، یک خانواده و پیامدهای ویرانگر و خشونت‌آمیز آنچه به نظر رفتارهای پیش‌پاافتادۀ این خانواده می‌آید ترسیم می‌شود. «همه بدون استثنا» رمانی دربارۀ زنی است که ترس‌هایش را می‌شناسد و قدرت زنده ماندن را می‌یابد.

«همه بدون استثنا» در ۳۵۲ صفحه با تیراژ ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۴۹هزارتومان توسط نشر نون منتشر شده است.


 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد