بازدیدها: 63

 

به گزارش پایگاه خبری “ججینبه نقل از خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با تغییر جزئی نسبت به روز کاری قبل، ۴ میلیون و  ۱۸۸ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۲۳۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۴۴۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۵۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۱۶ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۹۷٫۳ دلار معامله می‌شود.

کاهش چشم گیر قیمت ارز در روزهای گذشته موجب شد تا قیمت دلار که اول تیرماه ۱۳ هزار تومان بود در کمتر از یک ماه به مرز ۱۱ هزار تومان نزدیک شود.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتارهای موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روزهای گذشته به حساب می آید.

 صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم بدون تغییر نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها نیز بدون تغییر نسبت به روز قبل، ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان است.

در بازار آزاد هر دلار آمریکا در برابر ۱۱ هزار و ۸۸۰ تومان، پوند ۱۴ هزار و ۲۸۰ تومان و درهم امارات ۳ هزار و ۲۳۱ تومان معامله می شود.

نوعقیمت لحظه
قیمت دلار۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان
قیمت یورو۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان
قیمت پوند۱۴ هزار و ۲۸۰ تومان
قیمت درهم امارات۳ هزار و ۲۳۱ تومان
قیمت سکه بهار آزادی۴ میلیون و ۱۸۸ هزار تومان
قیمت سکه طرح جدید۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان
قیمت نیم سکه۲ میلیون و ۲۳۸ هزار تومان
قیمت ربع سکهیک میلیون و ۴۴۹ هزار تومان
قیمت سکه گرمی۹۵۹ هزار تومان
قیمت گرم طلای ۱۸۴۱۶ هزار و ۳۰۰ تومان
قیمت گرم طلای ۲۴۵۵۵ هزار  تومان
قیمت هرمثقال طلایک میلیون و ۸۰۵ هزار تومان
قیمت هرانس طلادلار۱۴۹۷٫۳دلار
قیمت پلاتیندلار۸۶۴ دلار
قیمت انس نقرهدلار۱۶٫۹۵ دلار

 


 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد