بازدیدها: 21

 

به گزارش پایگاه خبری “ججین” به نقل از خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید  ۵ میلیون و ۸۸ هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم ۵ میلیون و ۷۰ هزار تومان است.

در بازار آزاد قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، قیمت ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۹۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی ۹۳۰ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۵۱۹ هزار و ۲۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۶۵ دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۹۲ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۲۵۱ هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۸۳۸ تومان، یورو  ۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۸ هزار و ۱۰۵ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم  ۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان است.

نوعقیمت لحظه
قیمت دلار۱۳ هزار و ۶۰۰ تومان
قیمت یورو۱۵ هزار و ۱۰۰ تومان
قیمت پوند۱۸ هزار و ۱۰۵ تومان
قیمت درهم امارات۳ هزار و ۸۳۸ تومان
قیمت سکه بهار آزادی۵ میلیون و ۷۰ هزار تومان
قیمت سکه طرح جدید۵ میلیون و ۸۸ هزار تومان
قیمت نیم سکه۲ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
قیمت ربع سکهیک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان
قیمت سکه گرمی۹۳۰ هزار تومان
قیمت گرم طلای ۱۸۵۱۹ هزار و ۲۰۰ تومان
قیمت گرم طلای ۲۴۶۹۲ هزار و ۳۰۰ تومان
قیمت هرمثقال طلا۲ میلیون و ۲۵۱ هزار تومان
قیمت هرانس طلادلار۱۵۶۵ دلار
قیمت پلاتیندلار۹۷۲٫۴ دلار
قیمت انس نقرهدلار۱۷٫۵۳ دلار

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد