بازدیدها: 26

 

به گزارش پایگاه خبری “ججین” به نقل از خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۵۶۹ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۳۸۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۵۳۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۱۹ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۵۴ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۴۶۰ دلار معامله می‌شود.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۰۶ هزار و ۴۰۰  تومان، هر مثقال طلا یک میلیون و ۹۶۹ هزار تومان تعیین شده است.

هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۵۹۴ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۲۳۶ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۲هزار و ۷۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲هزار و ۵۵۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۳ هزار و ۸۰۰ تومان است.

نوعقیمت لحظه
قیمت دلار۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان
قیمت یورو۱۳ هزار و ۹۵۰ تومان
قیمت پوند۱۷ هزار و ۲۳۶ تومان
قیمت درهم امارات۳ هزار و ۵۹۴ تومان
قیمت سکه بهار آزادی۴ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان
قیمت سکه طرح جدید۴ میلیون و ۵۶۹ هزار تومان
قیمت نیم سکه۲ میلیون و ۳۸۸ هزار تومان
قیمت ربع سکهیک میلیون و ۵۳۹ هزار تومان
قیمت سکه گرمی۹۱۹ هزار تومان
قیمت گرم طلای ۱۸۴۵۴ هزار و ۸۰۰ تومان
قیمت گرم طلای ۲۴۶۰۶ هزار و ۴۰۰ تومان
قیمت هرمثقال طلایک میلیون و ۹۶۹ هزار تومان
قیمت هرانس طلادلار۱۴۶۰دلار
قیمت پلاتیندلار۸۹۷ دلار
قیمت انس نقرهدلار۱۶٫۶۲ دلار

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد