بازدیدها: 17

 

به گزارش پایگاه خبری “ججینبه نقل از خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۳ میلیون و ۹۷۹ تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۳۹ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۷۰ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون ۲۷۴  هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۳۹ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۰۶ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۰۹ دلار معامله می‌شود.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با ۰٫۱ درصد کاهش به ۱۵۰۷ دلار و ۳۱ سنت رسید. قیمت طلا در بازار آمریکا نیز امروز با ۰٫۱ درصد افت به ۱۵۰۹ دلار و ۶۰ سنت رسید.

هم‌اکنون قیمت دلار در بازار آزاد ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان، قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۱۳۱ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۷۴۳ تومان تعیین شده و به‌فروش می‌رسد.

صرافی‌های بانک‌ها امروز دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۳۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می‌کنند، بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان است.

 

نوعقیمت لحظه
قیمت دلار۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان
قیمت یورو۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان
قیمت پوند۱۴ هزار و ۷۴۳ تومان
قیمت درهم امارات۳ هزار و ۱۳۱ تومان
قیمت سکه بهار آزادی۳ میلیون و ۹۳۹ هزار تومان
قیمت سکه طرح جدید۳ میلیون و ۹۷۹ هزار تومان
قیمت نیم سکه۲ میلیون و ۷۰ هزار تومان
قیمت ربع سکهیک میلیون و ۲۷۴ هزار تومان
قیمت سکه گرمی۸۳۹ هزار تومان
قیمت گرم طلای ۱۸۴۰۶ هزار و ۶۰۰ تومان
قیمت گرم طلای ۲۴۵۴۲  هزار و ۱۰۰ تومان
قیمت هرمثقال طلایک میلیون و ۷۶۱ هزار تومان
قیمت هرانس طلادلار۱۵۰۴٫۲دلار
قیمت پلاتیندلار۹۴۱ دلار
قیمت انس نقرهدلار۱۸٫۰۳ دلار

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد