به گزارش پایگاه خبری “ججینبه نقل از خبرگزاری تسنیم، مرحله انتخابی رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ با تساوی خانگی تیم ملی فرانسه، برتری قاطعانه انگلیس و شکست پرتغال پیگیری شد.

در گروه اول مسابقات، انگلیس در خانه بلغارستان به برتری قاطعانه ۶ بر صفر دست یافت. راشفورد در دقیقه ۷، بارکلی در دقایق ۲۰ و ۳۲، استرلینگ در دقایق ۴۵ و  ۶۹ و کین در دقیقه ۸۵  برای میهمان گلزنی کردند. در دیگر بازی این گروه، کوزوو ۲ بر  صفر مونته‌نگرو را برد. در جدول گروه اول، انگلیس ۱۵ امتیازی بالاتر از جمهوری چک ۱۲ و کوزووی ۱۱ امتیازی صدرنشین است.

براساس این گزارش،  در گروه دوم مسابقات پرتغال در خانه اوکراین ۲ بر یک شکست خورد. پس از اینکه یارمچوک در دقیقه ۶ و یارمولنکو در دقیقه ۲۷ اوکراین را پیش انداختند، رونالدو در دقیقه ۷۲ هفتصدمین گل دوران حرفه‌ای خودش را به ثمر رساند، اما نتوانست مانع شکست تیمش شود. در همین گروه، لیتوانی در خانه خود ۲ بر یک مغلوب صربستان شد. در این گروه صعود اوکراین ۱۹ امتیازی قطعی شد و پرتغال ۱۱ امتیازی بالاتر از صربستان ۱۰ امتیازی در رده دوم ایستاد.

دوشنبه شب همچنین در گروه هشتم مسابقات انتخابی یورو ۲۰۲۰، فرانسه در خانه خود مقابل ترکیه با تساوی یک – یک متوقف شد تا مانند بازی رفت از کسب پیروزی مقابل این تیم عاجز بماند.

انتخابی یورو 2020| شکست پرتغال و صعود اوکراین در شب 700 گله شدن رونالدو/ جشنواره گل انگلیس و توقف دوباره فرانسه مقابل ترکیه

ژیرو در دقیقه ۷۶ قهرمان جهان را پیش انداخت، اما آیهان در دقیقه ۸۲ گل تساوی ترکیه را به ثمر رساند. در همین گروه، ایسلند ۲ بر صفر از سد آندورا گذشت و آلبانی ۴ بر صفر در خانه مولداوی به برتری دست یافت. در جدول گروه هشتم، ترکیه و فرانسه با ۱۹ امتیاز به ترتیب اول و دوم هستند.

 


 

 

 

برچسب ها : , ,

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد