به گزارش پایگاه خبری “ججینبه نقل از خبرگزاری تسنیم، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش جزئی نسبت به روز کاری قبل، ۴ میلیون و  ۲۳ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲میلیون و ۵۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۲۵۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۶۲ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۰۶ هزار و ۳۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۵۰۱٫۷ دلار معامله می‌شود.

کاهش چشم گیر قیمت ارز در روزهای گذشته موجب شد تا قیمت دلار که اول تیرماه ۱۳ هزار تومان بود در کمتر از یک ماه به مرز ۱۱ هزار تومان نزدیک شود. اختلاف قیمت دلار در بازار آزاد و صرافی های بانکی به صفر رسیده است. هم اکنون دلار در بازار آزاد با قیمت ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان، درهم امارات با قیمت ۳ هزار و ۱۶۴ تومان و پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۳۳۲ تومان فروخته می شود.

صرافی‌های بانک‌ها امروز ‌دوشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱هزار و ۳۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱هزار و ۲۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان است.

 

نوعقیمت لحظه
قیمت دلار۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان
قیمت یورو۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان
قیمت پوند۱۴ هزار و ۳۳۲ تومان
قیمت درهم امارات۳ هزار و ۱۶۴ تومان
قیمت سکه بهار آزادی۳ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان
قیمت سکه طرح جدید۴ میلیون و ۲۳ هزار تومان
قیمت نیم سکه۲ میلیون و ۵۸ هزار تومان
قیمت ربع سکهیک میلیون و ۲۵۹ هزار تومان
قیمت سکه گرمی۸۶۲ هزار تومان
قیمت گرم طلای ۱۸۴۰۶ هزار و ۳۰۰ تومان
قیمت گرم طلای ۲۴۵۴۱ هزار و ۸۰۰ تومان
قیمت هرمثقال طلایک میلیون و ۷۶۰ هزار تومان
قیمت هرانس طلادلار۱۵۰۱٫۷دلار
قیمت پلاتیندلار۹۵۵ دلار
قیمت انس نقرهدلار۱۷٫۸۷دلار

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد