به گزارش پایگاه خبری “ججین، سرهنگ علی ولی پور گودرزی در حاشیه ششمین مرحله دستگیری سارقان پایتخت، به خبرنگاران افزود: روز ۲۱ آذر امسال جسد خانم ۵۰ ساله ای در محل سکونتش در جوادیه تهرانپارس توسط دخترش به ماموران پلیس آگاهی اطلاع داده شد.
گودرزی گفت: در اقدامات پلیسی کارگری به نام امید به همراه یک قبضه اسلحه کمری که مدتی در خانه مقتول مشغول به کار بوده، دستگیر می شود.
وی اضافه کرد: فرد دستگیر شده در همان تحقیقات اولیه صراحتا به ارتکاب جنایت با انگیره سرقت اعتراف کرد. قاتل چند ماه پیش در فضای مجازی به انتشار آگهی جهت کار در منزل اقدام کرده بود که مقتوله با وی تماس می گیرد. زمانی که امید به منزل وی می رود متوجه می شود که مقتول به تنهایی زندگی می کند و دارای مقادیری پول نقد و طلا در خانه است.
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: قاتل پس از اطمینان اینکه این زن به تنهایی زندگی می کند با تهیه یک قبضه اسلحه کمری با شلیک یک گلوله به سرش او را به قتل رسانده، به ترکیه فرار می کند و پس از گذشت ۱۵ روز و با تمام شدن پول هایش به ایران باز می گردد که توسط ماموران پلیس آگاهی تهران بزرگ دستگیر می شود.

 

  

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد