به گزارش پایگاه خبری “ججین” به نقل از خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله حسین نوری‌همدانی امروز با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و در جمع خبرنگاران، با اشاره به حضور پرشور مردم قم در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: دنیا شاهد این عظمت و عزت بوده و آمریکا امروز ایستادگی مردم ایران را ببیند.

وی حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را مهری بر حمایت آن‌ها از آرمان‌های انقلاب دانست و افزود: امروز مردم ایران در برابر شیاطین بزرگ دنیا ایستاده‌اند و پیام خود را برای حفظ سنگر انقلاب به  همه دنیا مخابره کردند.

بهمن تماشایی 97| آیت‌الله نوری‌همدانی: ملت ایران هیچ‌گاه ‌آزادی‌خواهان جهان را تنها نمی‌گذارند

مرجع تقلید شیعیان، پیام راهپیمایی ۲۲ بهمن مردم را برای دشمنان داخلی و خارجی تشریح کرد و گفت: دومین پیام مردم ایران همراهی با تمام آزادیخواهان جهان برای مبارزه با ظلم بوده و ملت ایران هیچ‌گاه تنها نبوده و آزادی‌خواهان جهان را تنها نمی‌گذارد.

وی پیروزی مردم ایران را “پیروزی آشکار” خواند و تأکید کرد: مردم ایران برای انقلاب اسلامی جان، خون و جوانی خود را داده و برای حفظ مکتب و مذهب خود در راهپیمایی شرکت کرده و همیشه درصحنه حضور خواهند داشت.

آیت‌الله نوری همدانی به مسئولان و مدیران اجرایی کشور یادآور شد: مسئولان با کار شبانه‌روزی در جهت رفع مشکلات مردم و خدمت‌رسانی و ایجاد اشتغال برای جوانان تلاش کرده و از خداوند برای خدمت به مردم طب یاری کنند.

 


 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد